Select Page

Retsirkulaator, 2x30W, 60m2 ruumidesse

Bakteritsiidne retsirkulaator on mõeldud siseõhu ohutuks desinfitseerimiseks viiruste, bakterite, allergeenide, muude nakkusohtlike mikroorganismide ja kahjulike ainete eest. Sobilik kuni 60 m2 ruumidesse.

Erinevalt otsekiirguse lampidest on UVC retsirkulaatori peamine eelis, et seade võimaldab ruumi õhku desinfitseerida inimeste, loomade ja taimede juuresolekul.
Seadme mõlemas otsas on ventilaatorid mis tekitavad õhuringluse. Kvaliteetsed osoonivabad bakteritsiidsete pirnid, mille ultraviolettkiirguse lainepikkus on 257,3 nm hävitavad viirused ja bakterid 99,9% efektiivsusega.

360.00

Kategooriad: ,

Seadmel on programmeeritav taimer.
Ringlusseadme automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks saate luua kuni 10 erinevat programmi, võttes arvesse nädalapäevi, tunde ja minuteid. Näiteks programm, mis võib teie kontoritöötajatele mugav olla: retsirkulaatori automaatne aktiveerimine iga päev esmaspäevast reedeni 9: 00-18: 30.

Soovitatav kasutada II, III, IV, V kategooria tubadele kuni 60 m²:

I - operatsioonisaalid, sünnitus-, steriilsed ruumide alad, sünnitusmajade lastepalatid – palume kasutada otsekiirgusega uvc lampe.
II - riietusruumid, steriliseerimisruumid, immuunpuudulikkusega patsientide palatid ja osakonnad, elustamisruumid, mittesteriilsete tsoonide ruumid, bakterioloogilised ja viroloogilised laborid, vereülekandejaamad, farmaatsiapoodid.
III - kambrid, kontorid ja muud ruumid (mis ei kuulu I ja II kategooriasse).
IV - laste mängutoad, kooliklassid, tööstus- ja avalike hoonete majapidamisruumid, kus on pikema viibimise ajal palju rahvast.
V - suitsetamistoad, üldkasutatavad tualetid ja trepikojad
Lampide efektiivne eluiga on vähemalt 9000 tundi.

 

SPETSIFIKATSIOONID ORBB 30X2
Toa soovituslik pindala, mitte rohkem kui 60 m²
Ruumide kategooriad II, III, IV, V
UV-C pirnide arv 2 tk 30 W
Efektiivne lambi eluiga 9000 tundi
UV-C pirni lainepikkus 253,7 nm
Õhuvoolu maht 190 m³ / h
Tolmufiltrid 6 tükki: 4 sisselaskeava juures ja 2 õhu väljalaskeavas
Elektritarbimine, mitte rohkem 57 W
Toite valikud 220 V / 50 Hz
Kere materjal metallist
Kaal 5,3 kg
Mõõtmed 125х125х1030 mm