Select Page

Multifunktsionaalne desinfitseerimiskarp

Kaasaskantav UV-desinfitseerija/puhastuskarp mobiiltelefonide, hambaharjade, ehete, sularaha ja kaitsemaskide jaoks.

79.00

Laost otsas

Kategooria:

Miks peaks oma telefoni puhastama pärast kasutamist?

  • Baktereid on kõikjal: ukselukkudel, WC-prill-laual, mustal pesul ja muudel pindadel.
  • Bakterid hoiavad kinni niiskust ja moodustavad ideaalse kasvupaiga haigusi tekitavatele mikroobidele.
  • Keskmine inimene puudutab oma telefoni üle 100 korra päevas. Sellest tulenevalt leidub telefonil hulgaliselt baktereid ja mikroobe.
  • Telefonidel leidub rohkem baktereid kui tualettruumis.

Selleks tuleb appi nutitelefoni UV-desinfitseerija!

  • UV-desinfitseerijat on lihtne kasutada – asetage telefon karpi ja lülitage desinfitseerija sisse, et tappa bakterid. Nii saate kindel olla, et jääte terveks telefoni kasutades. Pidage vaid meeles telefon desinfitseerida.
  • Desinfitseerija UV-kiired kõrvaldavad bakterid ja nähtamatud kahjulikud organismid ohutult ja tõhusalt, tagades nii teie kui ka teie pere turvalisuse. Kaitske ennast kahjulike bakterite eest, puhastades oma telefoni regulaarselt.

Nutitelefoni UV-desinfitseerijal on 4 eelist:

  1. UV-desinfitseerija - kasutab baktereid tapvat UV-kiirgust eemaldades mikroobid ja kuni 99,9% bakteritest. Vajutage lülitit, et alustada desinfitseerimist. Seadmel on kolm režiimi: punane, sinine ja roheline.
  2. Suured mõõtmed - desinfitseerijat saab kasutada kuni 7-tolliste mobiiltelefonidega, näiteks iPhone, Samsung, Sony, HTC, Huawei jne. Sobib ka iPodide, mp3-mängijate, Bluetooth-kõrvaklappide, hambaharjade, kellade, mänguasjade, luttide, kaitsemaskide, võtmete, ehete ja muude väikeste objektide puhastamiseks.
  3. Kaasaskantav desinfitseerija - meie desinfitseerija kompaktne disain tähendab, et saate selle lihtsasti endaga kaasa võtta ükskõik kuhu. Desinfitseerija töötab USB-juhtmega, tänu sellele saate oma telefoni puhastada kodus, reisil või isegi autos.
  4. Kinkekarp - kuna toode on pakitud kinkekarpi, on see ideaalne kingitus baktereid kartvatele inimestele ja kõigile, kes hoolivad hügieenist.