Select Page

UV-lamp ruumi desinfitseerimiseks

Meie enimmüüduim toode, 36W pirniga ja mõeldud umbes 20 m2 ruumide desinfitseerimiseks. Seade on kompaktne ning ilusa disainiga, sobib hästi arstikabinetti, hotellidesse, kontorisse või ka kodukasutusse.

Uus, 2020 aasta toode on mõeldud ruumi desinfitseerimiseks otsekiirguse abil inimeste ja loomade eemaloleku ajal. Seadme töö lainepikkus on 185nm ja lisaks eraldab osooni (O3). Tänu sellele suudab hävitada baktereid ja viiruseid kohtadest mis jäävad otsesest valgusvihust eemale. Puldist on võimalik valida kolme ajarežiimi vahel, 15, 30 ja 60 minutit. Enne lambi sisselülitumist annab helisignaal sellest märku. Mugav kasutada enne ruumist väljumist sisse lülitades. Sobib kasutamiseks näiteks: hotellidesse/külalismajadesse enne ja peale kliente, kontorisse/tööruumidesse peale tööpäeva lõppu, pakendite desinfitseerimiseks, ühistransporti, kodukasutusse jne.

NB! UV-kiirgus on inimese nahale ja silmadele ohtlik. UV-lampide töötamise ajal ei tohi ruumis olla inimesi, loomi ega taimi. Pärast UV-lampide kasutamist peab ruume tuulutama
Kui vajate seadet ruumi kus on pidevalt inimesed siis soovitame UV õhu retsirkulaatorit.

199.00

Laost otsas

Kategooriad: ,